niedziela, 28 sierpnia 2016

Ekspresowy zabieg bankietowy EVELINE

Dzisiaj trochę o ekspresowym zabiegu bankietowym Eveline w dwóch krokach. Zapewne większość słyszała o maseczkach bankietowych, a ja ten post przeznaczam osobom, które nie wiedzą w jakim celu ich się używa i w ogóle...po co nam to?
Niezmiernie ciekawi mnie, czy przy większych wyjściach każda kobieta przygotowuje skórę do wykonania makijażu. Kto robi peeling? Kto pije dużo wody tydzień przed ważnym dniem? Kto nawilża swoją skórę? A kto nakłada maseczkę bankietową kilkanaście minut przed nałożeniem makijażu?
Krok 1, czyli peeling posiada konsystencję pod postacią żelu z małymi drobinkami peeling-ującymi. Pachnie dosyć słodko i przyjemnie. Przyznam szczerze, że pozbywanie się suchego naskórka lubię robić dzień przed większym wyjściem, ale na spokojnie można zrobić to w tym samym dniu. Peeling jest bardzo delikatny i nie zrobi nam krzywdy, a świetnie usunie martwy naskórek.

Krok 2 to już nasza maska bankietowa, która sprawi, że nasz makijaż będzie wyglądać dużo lepiej, niż bez niej. Jest podobnej konsystencji co peeling, bezbarwna, żelowa, ale zapach już nie jest ten sam. Mogłabym powiedzieć, że jest bardziej orzeźwiający, świeży.
Maseczka bankietowa ma za zadanie ujędrnić naszą skórę, nawilżyć, wygładzić oraz wyrównywać koloryt. Przy takim przygotowaniu skóry oraz jej nawilżeniu, możemy być pewni, że żaden podkład nie podkreśli nam suchych skórek, a do tego jego trwałość zostanie przedłużona.
Maseczka zdecydowanie spełnia swoje zadania, ale brakuje mi zachowania matu na skórze przez dłuższy czas, a zwłaszcza w upalne dni. A kto lubi świecenie w strefie T?
Skład produktu jest średni, ale uważam, że najcięższe podkłady na większe wyjścia również nie posiadają wspaniałego składu.
Ja używam Revlon-u, który jest dosyć ciężkim i zapychającym produktem, a zwłaszcza wysuszającym. Dlatego warto poświęcić chwilę na peeling oraz nawilżenie. Maseczka bankietowa sprawdzi się rewelacyjnie.
Teraz już wiesz, czego możesz użyć przed większym wyjściem, aby sprawić, że makijaż będzie wyglądać nieziemsko.
----------------
Zapraszam na www.eveline.eu ! <3
--------------
Bądź ze mną na FanPage Brylantina oraz Instagram-ie ! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz