piątek, 3 marca 2017

Szybki sposób na zmywanie paznokci!

UWAGA!!!
Zmieniłam nazwę bloga na www.brylantina.blogspot.com ! 

Proszę, zaobserwuję Brylantinę !!!
_____________________


Hej kochani!
Dzisiaj będzie historia o moim wybawieniu od uciążliwego zmywania lakieru do paznokci. Nie wiem jak u Was, ale ja lubię ciemne odcienie lakierów, które potem bardzo ciężko jest zmyć. Baa, z brokatem to potrafię nawet sobie krzywdę zrobić przy tradycyjnym zmywaniu wacikami i zwykłym zmywaczem.
Nadeszła era, kiedy to zmywam paznokcie w ciągu kilku sekund. Ooo tak...! Życie jak w Madrycie, dosłownie i bez ściemy.
Sprawcą tego całego zamieszania jest zmywacz z gąbką - bezacetonowy. Dziękuję Ci Delia Cosmetics za wprowadzenie na rynek tego cuda! Marzyłam o tym przez całe moje życie.
Tak jak przedstawiam powyżej na zdjęciu, wkładacie palec z pomalowanym paznokciem do gąbeczki, gdzie macie wrażenie, że paznokieć jest zanurzony w samym zmywaczu otoczonym gąbką. Trochę dziwne uczucie, ale czego się nie robi dla ułatwienia sprawy! Produkt radzi sobie ze zwykłym lakierem fenomenalnie!
Nie byłabym sobą, gdybym nie wypróbowała produktu na brokatowym manicure. Zmywacz gorzej zmywa brokat z paznokci, ale i tak radzi sobie z tym o wiele lepiej, niż zwykły wacik i zmywacz. Na pewno nie robi tego tak ekspresowo, jak w przypadku zwykłego lakieru. Należy nabrać cierpliwości, aby brokat się rozpuścił. Mimo wszystko, przyjemniejsza sprawa, niż usuwanie brokatowego manicure za pomocą wacików. Nigdy więcej wacików...
Nie próbowałam produktu z gąbeczką na tipsach i akrylach, więc na ten temat się nie wypowiem. Opakowanie wystarczyło mi na wiele, wiele podejść do zmywania lakieru, a wierzcie, że bałam się, iż po kilku użyciach gąbeczka będzie pozostawiać wokół paznokcia pozostałości po innych lakierach. Nic takiego nie miało miejsca. Gdy zmywacz skończy swój żywot, zawsze można wlać do pojemnika nową partię produktu oraz wymienić gąbeczkę. Przyznam szczerze, że ten sposób zmywania lakieru do paznokci jest dla mnie jednym z najlepszych. Już NIGDY nie powrócę do tradycyjnego zmywania lakieru...
--------
Zapraszam na www.delia.pl ! <3
--------
Bądź ze mną na FanPage Brylantina oraz Instagram-ie! <3

1 komentarz: