środa, 11 stycznia 2017

Przeniosłam się na www.brylantina.blogspot.com ! Pierwsze Zimowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku - Zapisy


Przeniosłam się na www.brylantina.blogspot.com !


----------------------------------------------
Witajcie kochani!

Dzisiaj post inny, gdyż będzie to forma zaproszenia na Spotkanie Blogerek, które w swojej działalności blogowej będę organizować po raz drugi. Tym razem organizuję spotkanie razem z Asią, prowadzącą bloga Nienałtowska Blog ! Jestem pewna, że ją znacie, a jeżeli nie to hop na jej bloga szybciutko <3

Zrodził się pomysł, aby dać początek tradycji spotkań blogerek, które będą odbywać się o każdej porze roku. Ja wiem, że wtedy wszyscy wielce będą wyczekiwać tej chwili :)

Nie przedłużając, razem z Asią zapraszamy Was na Pierwsze Zimowe Spotkanie Blogerek, które odbędzie się 25 lutego 2017 r w Białymstoku, w restauracji Gallo Nero przy ul. Warszawskiej 30 B. Naszemu spotkaniu będzie przyświecać szlachetny cel, gdyż tym razem łączymy siły i pomagamy schronisku dla zwierząt w Białymstoku! 

Aby zapisać się na spotkanie wystarczy przesłać podany niżej formularz na następujący adres e-mail: spotkanieblogerek2017@gmail.com. Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia! Zaproszenia prześlemy do Was poprzez wiadomość zwrotną już następnego dnia (16.01.2017r).

Imię i nazwisko:
Adres bloga:
Data założenia bloga:
Tematyka bloga:
E-mail kontaktowy:

Nie czekajcie, tylko logujcie się na pocztę i wysyłajcie zgłoszenie. My już nie możemy się doczekać spotkania z Wami! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz