piątek, 10 lutego 2017

Przeniosłam się na www.brylantina.blogspot.com ! Zimowa Delia na moich paznokciach!

UWAGA!
Przeniosłam się na www.brylantina.blogspot.com !!! <3
------------------------

Czy u Was też jest tak zimowo jak u mnie? Tym razem Zima z tym śniegiem to już przesadziła, ale za to Delia Cosmetics posiada w swojej ofercie 16 najmodniejszych odcieni lakierów do paznokci Trend Collection na ten śnieżny czas! Ba, to nawet była kolekcja na sezon jesień/zima 2016!
Kolekcja moich lakierów do paznokci jest już tak duża, że w ostatnim czasie szukam tylko i wyłącznie perełek do tejże uroczej gromadki. Jak się okazało, kolekcja Delii Cosmetics to idealna propozycja dla moich poszukiwań.
Pędzel należy do tych grubszych, tak jak zapewnia producent. Bardzo dobrze maluje się nim paznokcie, równo, bez żadnych niedociągnięć. Dwie warstwy pokryją płytkę paznokcia bez prześwitów-tyczy się to każdego koloru, który Wam przedstawiam. Podoba mi się to! Zaznaczyłam, iż ta kwestia tyczy się tych trzech odcieni, gdyż widziałam, że niektóre kolorki potrzebują zdecydowanie trzech pociągnięć pędzlem.
Czas schnięcia jest...długi. Bardzo długi. Lepiej nie malujcie paznokci przed snem, gdyż rano możecie zobaczyć cudowne odgniecenia swojej pościeli. Zauważyłam to przy pięknej czerwieni. Najlepiej pomalować i nie ruszać się... Nie no, żartuję ;p Po prostu, nie róbcie tego przed snem, a wszystko będzie dobrze! :)
Trwałość robi wrażenie i piszę to szczerze. Jeżeli lakier nam pięknie wyschnie bez żadnych zadraśnięć, odgnieceń to produkt na płytce paznokcia trzyma się prawie tydzień! Prawie, czyli 5 dni, po tym czasie można zauważyć tylko i wyłącznie starcie się lakieru na brzegach płytki. Tak, sprzątam, zmywam, więc produkt został wypróbowany w stu procentach!

Wszystkie lakiery mają w sobie metaliczny połysk. Połyskujący brąz to numer 05, walentynkowa czerwień to nr 02, a zimowe srebro to nr 16. Wszystkie przypadły mi do gustu! Zaskoczeniem dla mnie jest trwałość przedstawionych lakierów, ale to rzeczywiście jest uzależnione od danego odcienia. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś został, kto nie oddał swego serca na zawsze hybrydzie. <3
---------
Zapraszam na www.delia.pl ! <3
----------
Bądź ze mną na FanPage Brylantina oraz Instagram-ie! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz