sobota, 18 lutego 2017

Poznaj moje nowe przyjaciółki!

UWAGA!
PRZENIOSŁAM SIĘ NA www.brylantina.blogspot.com ! <3

---------------

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moje nowe przyjaciółki: Audrey, Claudia, Sophia, Elizabeth, Marylin oraz Bridget!
Są to trwałe, matowe pomadki w płynie do ust, którym zostały nadane imiona światowych ikon stylu, aktorek. Producent zapewnia, że dzięki temu, w zupełności nie pomylisz swojego ulubionego odcienia. Myślę, że ta nowość może przypaść mi do gustu!
Opakowania są niezwykle eleganckie! Kolory mogłyby być bardziej zróżnicowane, ale i tak większość to mocne odcienie, które uwielbiam ponad wszystko. Na rynku jest już mnóstwo propozycji matowych pomadek w płynie, zatem Delia Cosmetics miała wielkie zadanie do wykonania, aby wprowadzić na rynek coś extra, coś, co będzie hitem w 2017 roku. 
Imiona na pomadkach to coś oryginalnego, a zarazem rzucającego się w oczy! Jak patrzę na Bridget to konkretnie widzę Bridget Jones i jej piękne usta w kolorze "nudziakowego" brązu. Mimo wszystko, Bridget Moynahan również uwielbiała nude odcienie. To już od Was zależy, z którą aktorką owy kolor będzie Wam się kojarzyć! Marylin Monroe to odsłona czerwonych ust i tu wszystko się zgadza! Jakie aktorki tutaj jeszcze widzicie?
Producent zapewnia, że pomadka w płynie jest trwała, a do tego nie odbija się na szklankach! Dzisiaj to sprawdzę na LIVE - Instagram! Ponadto, ma nie wysuszać ust i zapewnić gwarantowany efekt matowy! Po przetestowaniu pomadek w płynie napiszę Wam szczegółową recenzję o tym, czy moje nowe przyjaciółki dobrze sprawują się na moich ustach! Sophia, Audrey oraz Elizabeth to moje typy!
Poniżej, przedstawiam Wam swatche wszystkich odcieni, które będziecie mogli zakupić w sklepach! <3
Który kolorek najbardziej Wam się podoba? Myślicie, że będą hitem 2017 roku?
PS. Dzisiaj około 19:00 na Instagram-ie będzie LIVE z testem!
---------
Zapraszam na www.delia.pl ! <3
--------
Bądź ze mną na FanPage Brylantina oraz Instagram-ie! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz